Seznamka Nalovu

Seznamka na lovu

Bezplatná registrace

Seznamka — Seznamka pro seniory


Vypnout filtr

Jste na stránce: Seznamka naLovu  /  Seznamka  /  Senioři

Seznamka pro seniory


Lkas Seznámení s lkas (muž) ve městě Karviná
59 let muž
Karviná
Muž, mám rád humor, přírodu, kulturu, cestování aj. Hledám ženu, která ví co chce, nechce být sama, nehledá prince, ale pohodového muže. Jsem upřímný, tolerantní, dobrosrdečný, bavič. Jsem nekuřák, téměř abstinent, děti 2 dospělé, vl. život, Já bez dluhů, se zázemím a ke spokojenosti mi chybí žena, podobných zájmů a povahy.
0 × libí 0 × nelíbí
Palicz29 Seznámení s palicz29 (muž) ve městě Chomutov
32 let muž
Chomutov
1 × libí 0 × nelíbí
Peto-pet Seznámení s peto-pet (muž) ve městě Brno-město
69 let muž
Brno-město
Klidný, veselý nekuřák.
0 × libí 1 × nelíbí
Kitty-cat Seznámení s kitty-cat (žena) ve městě Plzeň-město
16 let žena
Plzeň-město
Ahoj! hledám tady boye pokud se ti poštěstí, nějaký nudes budou ;) kluk do 18 holky pište také, jsem bi :) odepisuji všem nepíšu první, ale pokud jsi mě zaujal, tak ano
2 × libí 0 × nelíbí
Certice-loner-rider Seznámení s certice-loner-rider (žena) ve městě Beroun
58 let žena
Beroun
Hledá se pilot parťák nebo parťačka na občasné polety o víkendech po Čechách s danou trasou aj bez. Letos mám v plánu Olšiakovo sochy a začít s nima ve Žďáru nad Sázavou. Umím číst v papírové mapě, ptám se lidí na cestu a souřadnice mi absolutně nic neříkají :) Jestli tě to oslovilo, tak zanech stopu. Pro motorkáře je věk jen číslo, na to si nikdo nehrajeme. Dokud můžeme držet v rukách hefty, tak je to fajn. Já: Chopper Intruder, jízda na pohodu, soběstačná a nezávislá. Nekuřačka-astmatik, závislá na cestách na dělnické meltě a Birellu :) První pauza po 150 - 200 km, záleží na trase.
0 × libí 0 × nelíbí

Internetová seznamka nalovu

naLovu.cz je bezplatná internetová seznamka pro nezadané, není sice bez registrace, ale je pro všechny, co hledají lásku a porozumění, vážné seznámenínezávazný flirt nebo se prostě jen chtějí seznámit s někým novým. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů ani negarantuje úspěch vztahu po seznámení. 
Mapa stránek | Pravidla |  Kontakt | Zásady ochrany osobních údajů