Seznamka Nalovu

Seznamka na lovu

Bezplatná registrace

Seznamka — Rock


Vypnout filtr

Jste na stránce: Seznamka naLovu  /  Seznamka  /  Životní styl  /  Rock

Rock


Pat2u Seznámení s pat2u (žena) ve městě Brno-město
58 let žena
Brno-město
i will tell you later
8 × libí 1 × nelíbí
Pat2u2 Seznámení s pat2u2 (žena) ve městě Blansko
58 let žena
Blansko
i will tell you later
2 × libí 0 × nelíbí
Bellaq01 Seznámení s bellaq01 (žena) ve městě Praha-západ
33 let žena
Praha-západ
Jsem skromný, sladký, ohleduplný a zdvořilý mladá dáma. Jsem vzdělaná mladá žena, která je cílevědomá, detailní a cílevědomý. Mám tendenci budovat dobré a trvalé vztahy, raději nasměrovat svou energii do něčeho dlouhodobé a stojí za to. Zároveň jsem velmi společenská osoba, komunikativní, nekonfliktní a otevřený, našel jsem to docela podnětné mít pozitivní korespondenci s jinými lidmi a naučit se některé nové věci, mám rád klid, a také věří v tvrdě pracovat na věci, které chci v životě ale nejsem materialista. Rád čtu knihy, vaření, kino, divadlo, hudba, zvířata, socializační a tak dále, i já jsem pozitivně smýšlející vůči ostatním a já nejsem těžké se mu zavděčit.
37 × libí 2 × nelíbí
Shocky91 Seznámení s shocky91 (muž) ve městě Havlíčkův Brod
27 let muž
Havlíčkův Brod
0 × libí 0 × nelíbí
Nierty Seznámení s nierty (muž) ve městě České Budějovice
26 let muž
České Budějovice
Nejsem emo ale miluju emo styl mám pochopení pro emo děvčata a hledám přesně takovou slečnu která by pochopila mé city a pocity.Poslouchám BVB a KIT-I a tak dále budu se těšit na všechny fajn děvčata co se mi ozvou ahoj :)
1 × libí 1 × nelíbí
Aknelinka Seznámení s aknelinka (žena) ve městě Ostrava-město
54 let žena
Ostrava-město
Ahoj,jsem 49/170/74,kuřačka,co má ráda rock.metal.muziku,houbaření rybaření atd.No a ráda bych poznala chlapíka s podobným zaměřením.
4 × libí 2 × nelíbí
Axam Seznámení s axam (muž) ve městě Ústí nad Labem
56 let muž
Ústí nad Labem
3 × libí 0 × nelíbí
Endyx Seznámení s endyx (žena) ve městě Hlavní město Praha
19 let žena
Hlavní město Praha
Ahoj :) jsem z Prahy :) ráda poslouchám Metal, Punk, Rock, HardCore, MetalCore... ráda se kouknu na horror :D ale pak se v noci bojím :/ :D A jsem stydlivá ^^
28 × libí 0 × nelíbí
Jigi Seznámení s jigi (žena) ve městě Ostrava-město
20 let žena
Ostrava-město
Jsem tak trošku naivní snílek, kterého každý chce jen využít. Hledám kohokoliv, kdo by si chtěl pokecat a myslel to upřímně :)
5 × libí 0 × nelíbí
Neradpa Seznámení s neradpa (muž) ve městě Praha-východ
26 let muž
Praha-východ
Ahojky zdravim všechny já jsem Patrik a je mi 21 let bydlím v Říanech u Prahy ale budu se z mámou a jejím přítelem stěhovat kousek za říčany,jsem nekuřák a párkrát za uherský rok si dám alkohol jinak taky ne piju záliby mám sport chození ven a začínám se učit na El.kytaru
0 × libí 0 × nelíbí
Angela Seznámení s angela (žena) ve městě Písek
29 let žena
Písek
2 × libí 0 × nelíbí
Pc-pete Seznámení s pc-pete (muž) ve městě Brno-venkov
33 let muž
Brno-venkov
Je mi 28, jsem vysoký a štíhlý, nosím brýle a vousy. Vzděláním jsem bakalář v oboru IT, povahou introvertní pohodář který si hledí svého - což jsou většinou mé koníčky. Jsem amatérský herní vývojář, a když se od toho na chvíli odtrhnu, tak si jdu zaběhat nebo hraju na kytaru. Poslouchám rockovou muziku, něco z folku, metalu a alternativních žánrů. Přátelské varování: Jsem notorický zmatkář a stresař a bezkonkurenčně největší sklerotik v kategorii do 30 let. Hodně mi záleží na intimním životě, věřím tomu že právě ten rozhoduje osud vztahů. Mám rád dlouhé, i mnoho hodin trvající mazlení, oral, anal, rimming, vanilla bondage a hlavně milování venku pod širým nebem, to zbožňuji. A je klidně možné že se mi zalíbí i nepoznané věci. Jsem submisivní povahy a v posteli jsem radši v pasivní poloze, ale "pasivní" jako tak rozhodně nejsem, a i v aktivní poloze si to umím užít. Toho že jsem "ajťák" se neděste, nejsem z těch kteří mluví jen v programovacím jazyce (i když to umím) a rozhodně nehledám jen další ajťáky. Naopak, rád poznám kluka s rozdílnými zájmy, rád se dozvím něco nového.
11 × libí 0 × nelíbí
Tyrannus-algos Seznámení s tyrannus-algos (muž) ve městě Ústí nad Labem
33 let muž
Ústí nad Labem
Rozumný Dominant Dominantní muž, je mi 28let, víška 189cm mám c 80kg. V bytě bydlím sám není problém s nastěhování po přídných sympatijích. Záleží poté co hledáš služ 24/7 či D/s vztah typu Pán / subinka obača "normální" dívka. Nehledej u mě "tupou" bolest j seřezat svázat a ošukat či podobně. Jde mi o výcho subinky v to co vyžaduji Já. Umne si musí subinka v zasloužit bez vyjímky. Používám bondage (svazován spanking (bití), latex, piss (močení), ovládání život ponížení, dog play a role play (transformace napříkl v psa, děvku, a podobně). Umě není výchova j "občas" když mám náladu ale prostupuje napros celým životem anižbych řekněme subinku systematic ničil v nějakou trosku. Pokud máš otázky zeptej pokud budu moct odpovím.
1 × libí 0 × nelíbí
Klikar Seznámení s klikar (muž) ve městě Hlavní město Praha
40 let muž
Hlavní město Praha
:-)
1 × libí 0 × nelíbí
Moravacka Seznámení s moravacka (žena) ve městě Břeclav
29 let žena
Břeclav
1 × libí 0 × nelíbí
Yago Seznámení s yago (muž) ve městě Bruntál
31 let muž
Bruntál
tanec hudba prace televiza internet atd
0 × libí 0 × nelíbí
Barbucha Seznámení s barbucha (žena) ve městě Praha-západ
27 let žena
Praha-západ
Čauky, jsem normální holka, která si nehraje na to, co není a je prostě svá. Dělá, co jí baví, směje se všemu, co jí přijde směšný a vtipný. Prostě taková normální holka:-)
2 × libí 1 × nelíbí
Jozifek Seznámení s jozifek (muž) ve městě Hlavní město Praha
26 let muž
Hlavní město Praha
Ahoj jmenuji se pepa,jsem normální kluk.važim 70kg měřím 160 až 170cm.mam rád děti,zvířata,sporty rád pracuji.chtěl bych touto cestou najít normální holku.tak ahoj.
1 × libí 1 × nelíbí
Wastedvixen Seznámení s wastedvixen (žena) ve městě Benešov
26 let žena
Benešov
Jsem Vixen a miluju hudbu!
7 × libí 0 × nelíbí
Terriny Seznámení s terriny (žena) ve městě Ostrava-město
26 let žena
Ostrava-město
Jsem velká holka z velké Ostravy, která hledá lásku i kamarády. :)
33 × libí 1 × nelíbí

Stránkování: ... | | | | | | | | | | 83 | | | | | | | |

Internetová seznamka nalovu

naLovu.cz je bezplatná internetová seznamka, není sice bez registrace, ale je pro všechny, co hledají lásku a porozumění, vážné seznámenínezávazný flirt nebo se prostě jen chtějí seznámit s někým novým. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů ani negarantuje úspěch vztahu po seznámení. 
Mapa stránek | Pravidla |  Kontakt | Zásady ochrany osobních údajů